Projekt

Velká Polívková smršť na Andělu

26. 2. – 2. 3. 2018

 

Polívková smršť je benefiční akcí neziskové společnosti ERGO Aktiv  – centra neurorehabilitace pro osoby se získaným poškozením mozku. 

 Naše klienty učíme, jak se o sebe postarat, a z této myšlenky také vznikl v roce 2015 jedinečný projekt s velkým P, Polívková smršť. Tato benefice spojuje gastronomický zážitek s veřejnou sbírkou, z jejíhož výtěžku poskytujeme péči těm klientům, kteří si ji nemohou zaplatit z vlastních zdrojů. Projekt se těší podpoře nejen špičkových šéfkuchařů jako Roman Paulus, Marek Fichtner, Filip Sajler či Jan Wiesner, kteří pro nás vaří skvělé polévky, ale mnoha dalších partnerů a známých osobností.

Ve dnech 2. – 5. 10. 2017 proběhla již šestá Velká Polívková smršť na pěší zóně na Andělu. Podařilo se nám na rehabilitaci lidí se získaným poškozením mozku získat prodejem polévek 45 760,- kč. Děkujeme všem, kteří nás podpořili, vaší pomoci si vážíme.

 

Přijďte si dát některou ze skvělých polévek, na stánku si kupte krásnou dřevěnou lžíci nebo pošlete DMS za 30 Kč ve tvaru DMS CHUTKZIVOTU na tel. číslo 87 777.

Za záštitu a finanční podporu Polívkové smršti děkujeme Městská části Praha 5 v čele se starostou Ing. Pavlem Richterem.

Sponzoři

Za partnerství a sponzoring našich akcí děkujeme:

Kuchaři

 

 

 

Spolupracujeme s šéfkuchaři:

Média

Videa o společnosti ERGO Aktiv a akcích Polívkové smršti:

 

 

První polévka, která léčí mrtvici – pozvánka

První polévka, která léčí mrtvici, už dnes na Andělu! Marek Fichtner z Augustine Restaurant and Bar pro vás připravil ciznovou se šafránem, tak přijďte ochutnat a zároveň udělat dobrý skutek 🙂

Zveřejnil(a) Polívková smršť dne 20. únor 2017